Požadavky na okapové systémy pro odvod dešťové vody se soustřeďují především na dlouhou životnost, funkčnost, minimální údržbu a snadnou montáž. Kromě toho je stále více požadován okapový systém přesně odpovídající danému typu konstrukce, barevnosti střechy a domu.

Toho si byla vědom dánský výrobce Plastmo, když vyvinul vynikající dešťové okapy z PVC, které umožňují snadnou montáž a instalaci, mají dlouhou životnost i v klimaticky náročných podmínkách a přitom mají atraktivní vzhled. Patentovaný tvar předního okraje okapu je důležitým detailem, který zajišťuje přímost, rovinnost a tuhost okapu. To jsou charakteristiky, které učinily okapový systém Plastmo jedním z nejužívanějších v Evropě.

Okapové žlaby z PVC jsou velmi oblíbené, protože si po dlouhá léta uchovávají pěkný vzhled, odolávají imisím i ultrafialovému záření. Proto jsou dobrou investicí do budoucna.

Široký sortiment – okapy pro každou budovu

Barva okapů
Barvy okapů

Široký sortiment dešťových okapů z PVC vyráběných firmou Plastmo zahrnuje tři velikosti a pět barev. Barvy, design a detaily okapů byly co nejvíce přizpůsobeny požadavkům zákazníka. Hodí se pro všechny typy budov, pro staré, nové nebo i renovované budovy, ať s viditelnými, nebo zakrytými okapy. Navíc lze plastové okapy Plastmo používat po menší úpravě i do stávajících žlabových háků.

Okapy pro novostavby i renovace domů často vyžadují zvláštní řešení. Firma Plastmo se zaměřila i na tuto oblast a nabízí širokou paletu speciálních tvarovek pro nejrůznější střešní konstrukce.

Snadná montáž

Okapový systém Plastmo je znám svou snadnou a bezpečnou montáží a instalací, nevyžadující žádné speciální nástroje. Mimo jiné Plastmo nabízí plastové hákové koncovky a kryty, které se dají snadno namontovat na stávající žlabové háky.

Okapy bez údržby

Materiál, konstrukce a systém upevnění okapů Plastmo zaručuje stálost a spolehlivost okapu bez jakékoliv údržby. Okap funguje spolehlivě bez zatékání a bez nutnosti dalšího dodatečného ošetření.

Výhody plastových okapů Plastmo

  • řešení okapů pro každou střechu
  • snadná montáž okapového systému
  • 3 velikosti a 5 barev okapových žlabů
  • rozsáhlá paleta příslušenství
  • odolnost okapů proti mrazu
  • není potřeba údržba okapů
  • možnost použití stávajících háků
  • záruka 25 let na barevnost i tvar okapů
  • finanční efektivita řešení